Anna Beck: Codziennie pokonywać swoje lęki

autor: • 8 listopada 2019 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Ta Bohaterka Akcji „7 WSPANIAŁYCH” to Kobieta, która codziennie pracuje nad sobą, starając się pokonywać własne małe lęki i budując dzięki temu swoją wewnętrzną siłę i pewność siebie. Wie, jak ważne są relacje z bliskimi, dlatego stara się pielęgnować te wartości, które są dla niej najcenniejsze. Anna Beck to Bohaterka, która dbając o rozwój prowadzący ją do sukcesu, nie zapomina również o fizyczności, istotnej dla każdej z nas. Jej praca bowiem to nie tylko biznes, to misja odkrywania kobiecości na nowo przez jej klientki. Dzięki niej, nasze Czytelniczki zauważą, że piękno zewnętrzne wynika z tego, które nosimy w środku.

Anna Beck – właścicielka i twórczyni marki bieliźnianej JUSTBECK, pomagającej kobietom w pokochaniu na nowo swego ciała. Inspirują ją kobiety, ich historie i codzienne doświadczenia.

O swojej pracy mówi:

Uważam, że wszystkie nasze sukcesy i porażki są następstwem stworzonych przez nas nawyków. Codziennie staram się wykonać jedną rzecz, która mnie przeraża np. telefon do bardzo ważnego klienta czy przyjęcie zaproszenia do wywiadu w telewizji. Po zrobieniu tego czuję ogromną satysfakcję, a strach i przerażenie, które mnie wcześniej ograniczało, nagle staje się zabawne.

Przedstawiamy Wam mini backstage sesji, która odbyła się kilka tygodni temu w Nowym Jorku, a której efekty poznamy już 13 grudnia podczas uroczystej Gali!

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *