To już 4 lata! Sesja redaktorek EksMagazynu

autor: • 13 września 2014 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Wydawnictwo PressFactory – Wydawca książki „Kobiety Biznesu” oraz ogólnopolskiego dwumiesięcznika EksMagazyn to firma stworzona od podstaw przez trzy młode, energiczne i pomysłowe kobiety, które od czterech lat udowadniają, że biznes ma także kobiecą twarz

W naszej galerii prezentujemy dziś twórczynie Wydawnictwa od kuchni – na planie corocznej sesji wizerunkowej. Czwarta sesja założycielek Wydawnictwa PressFactory – wydawcy m.in. EksMagazynu – jedynego drukowanego damskiego Playboy’a w Europie – powstała na zbliżające się 4. Urodziny EksMagazynu.

Najnowszy projekt Wydawnictwa to książka „Kobiety Biznesu 2015”, która ma pokazać Polkom, jak Kobiety Sukcesu radzą sobie w świecie interesów w przeróżnych branżach i udowodnić, że mogą być inspiracją dla każdej Czytelniczki, która – jak Bohaterki Książki – odważy się sięgnąć po zawodowe marzenia!

– To pierwsza taka publikacja na polskim rynku wydawniczym. Pełnowartościowa książka z wysokiej jakości wywiadami. Jej celem jest przedstawienie sylwetek przedsiębiorczych Pań, które ciężką pracą, kreatywnością i wiedzą zapracowały na swój sukces. Pokazanie, że za rozwojem i pozycją wielu polskich, znanych i lubianych marek i firm, stoją właśnie kobiety. Podzielenie się historiami Kobiet
Biznesu, często zaskakującymi i barwnymi, ich przemyśleniami i wartościami, które stosują na co dzień w życiu i w biznesie. Poprzez projekt „Kobiety Biznesu” chcemy promować i wspierać przedsiębiorczość polskich kobiet, oraz zmotywować do samorozwoju te panie, które stawiają pierwsze kroki w biznesie – mówi Aneta Zadroga, prezes Wydawnictwa PressFactory.

4sesjaEksa_kolaz1jpg

 

Zdjęcia: Karolina Sztaba (Karolina Sztaba Photography)
Kreacje: Sigma For You (www.sigmaforyou.com) oraz Golden Number
Buty: Pamar (www.store.pasoapaso.pl)
Biżuteria: Impressimo (www.impressimo.pl)
Torebki i portfele: Always Wild (www.alwayswild.pl)
Włosy: Salon Avant Apres (www.avantapres.pl)
Plan zdjęciowy: salon SF Meble (www.sfmeble.pl)
Make up: Dream Factory (www.dream-factory.pl)
Stylizacja & koncept: GaGa Studio
Asysta na planie: Łukasz Frydel

PARTNERZY SESJI

grafika_loga

 

 

ZOBACZ, JAK POWSTAWAŁA SESJA

Sesja założycielek EksMagazynu

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *