Piękne włosy na zawołanie

autor: • 4 sierpnia 2016 • Najnowsze, UrodaKomentarze: (0)

Każdy ma takich znajomych, którzy zawsze mogą się pochwalić nienaganną fryzurą. Niezależnie od tego czy właśnie wyszli z siłowni, czy są po ciężkim dniu w pracy. Nie jest to efektem czarów, a użycia odpowiednich produktów kosmetycznych. Aktualnie nie brakuje sposobów na to, by mieć świeże i dobrze ułożone włosy w bardzo krótkim czasie

Szybkie sposoby na zachwycające włosy wiążą się m.in. z suchymi szamponami. To one pozwalają w mniej niż jedna minutę zupełnie zmienić nasz wygląd oraz poczuć się lepiej. Suchy szampon to drobny proszek, który pochłania sebum, wytwarzane przez skórę głowy. Dzięki temu włosy dłużej zachowują świeży wygląd, pięknie pachną i zyskują optycznie na objętości, gdyż proszek unosi włosy u nasady.

IMG_1950

Kiedy może się nam on przydać? Pomocny okazuje się być w każdej sytuacji, np. wtedy gdy od ważnego spotkania dzieli nas pół godziny i chcielibyśmy odświeżyć swoje włosy albo, gdy chcemy iść na fitness w trakcie przerwy w pracy. Nie ma też osoby, której nigdy w życiu nie zdażyło się zaspać. W takich sytuacjach suchy szampon, np. Batiste okazuje się być prawdziwym wybawieniem.

IMG_1971

Używanie go wcale nie jest trudne. Szampony podobne do Batiste stosujemy na suche albo lekko „wczorajsze” włosy. Rozpylamy produkt u nasady włosów z odległości ok. 30 cm.  Następnie wmasowujemy go, aż biały proszek stanie się niewidoczny. Wyjątkowa formuła oparta na skrobi ryżowej nie wymaga też wyczesywania.  Jeśli natomiast przesadzimy z ilością nałożonego szamponu, pozbędziemy się go, masując suchym ręcznikiem lub wyczesując gęstą szczotką (najlepiej z naturalnego włosia). Suchy szampon nałożony zaraz po umyciu i  wysuszeniu przedłuży czas do następnego mycia. Użyty na tłustych włosach przywróci im świeżość (do 24 godzin).

How to use-Steps-Batiste

Suchy szampon to także dobre rozwiązanie, jeśli chcemy sobie pomóc w stylizacji włosów. Używając go zwiększymy objętość naszych włosów, a także łatwiej będzie nam je upiąć. Batiste można też stosować w upalne dni na skórę dekoltu lub stóp. Z pewnością da on ukojenie i pozwoli choć na moment obniżyć temperaturę naszej skóry.

 

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *