Koniecznie odwiedź Kashubian Lodge & SPA

autor: • 13 lutego 2019 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Magiczny obiekt Kashubian Lodge & SPA – wytworność w kameralnym siedlisku, stworzonym z miłości do przestrzeni i ciszy!

Nasze motto to „Tutaj raduje cisza”, a sama ostoja powstała jako odpowiedź na zamiłowanie do otwartych przestrzeni i przyrody oraz odpoczynku bez zgiełku i pośpiechu.

Kashubian Lodge & SPA to miejsce na rodzinny pobyt z dziećmi, romantyczny weekend we dwoje, ale również dla pobycia z samym sobą, zanurzeniu się w relaks i „ładowanie akumulatorów” po miejskim pędzie i gorączce.

Zorganizujemy rodzinną uroczystość i szkolenia dla pracowników a szczególnie kadry menadżerskiej, pobyty nakierowane na relaks dla ciała i ducha oraz bardzo aktywne pobyty fitness we współpracy z trenerami personalnymi oraz coachami. Latem polecamy rowery i kajaki a zimą, dzięki usytuowaniu nieopodal 3 ośrodków narciarskich, odrobinę śnieżnego szaleństwa na nartach lub snowboardzie.

Oferujemy wypoczynek w kameralnym, ale eleganckim miejscu z uszytym na miarę potrzeb pobytem, głębokim relaksem w naszym SPA, które łagodnie przenosi gości w klimat orientu. Z kąpielami w solankowym basenie, rytuałem sauny, z której roztacza się widok na las oraz genialnymi masażami. Zimą zapraszamy śmiałków do skoku prosto z sauny w śnieżną zaspę dla hartu ciała i ducha.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *