Jacek Bilczyński ekspertem Akademii Smaku

autor: • 8 marca 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Jak zmienić swoją kuchnię na dobre? Odpowiedź na to pytanie z pewnością znają specjaliści z Akademii Smaku. Wszyscy chętni mogą przez cały 2017 rok wspólnie z nimi zmieniać nie tylko swoją kuchnię, ale i życie. Wystarczy jedynie podjąć wyzwanie i… dołączyć do Akademii Smaku!

Akademia Smaku to inicjatywa stworzona z pasji do gotowania. To również miejsce pełne wyjątkowych porad i przepisów, o których jakość dbają: Tomek Lach, Tomek Jakubiak oraz ekspert w dziedzinie fit, redaktor naczelny FIT Magazynu – Jacek Bilczyński. Przez cały rok będzie on „wyciskał z przepisów to co najzdrowsze”. Wszystkim uczestnikom Akademii Smaku zapewni też sporo niebanalnych przepisów, profesjonalnych i praktycznych porad, a także informacji na temat diet.

Akademia Smaku, której inicjatorem i opiekunem jest marka BOSCH, a więc ekspert w dziedzinie gotowania, ma jeden cel – zainspirować Polaków do dobrych zmian w swojej kuchni. Aby go osiągnąć marka postanowiła zaprosić do współpracy ekspertów, którzy przez cały rok będą zachęcać kolejne osoby do zmiany nawyków. Pokaże również, że zdrowe jedzenie jest także smaczne, a z jego przygotowaniem może sobie poradzić każdy.

Bilczynski_FB_zapowiedz_1200x628

Jedno jest pewne, kuchnie wielu Polaków zaczną się zmieniać. Będzie to owoc wiedzy, praktyki i kreatywnych rozwiązań, które czekają na nas w Akademii Smaku. Sprawi ona, że każdy, bez względu na zainteresowania kulinarne i umiejętności, będzie mógł nie tylko zostać mistrzem własnej kuchni, ale i zyskać zdrowie. Bądźcie gotowi na całą masę przepisów, pomysłów, porad, trików, warsztatów kulinarnych oraz konkursów? Akademia Smaku już na Was czeka!

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *