Jacek Bilczyński ekspertem Akademii Smaku

autor: • 8 marca 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Jak zmienić swoją kuchnię na dobre? Odpowiedź na to pytanie z pewnością znają specjaliści z Akademii Smaku. Wszyscy chętni mogą przez cały 2017 rok wspólnie z nimi zmieniać nie tylko swoją kuchnię, ale i życie. Wystarczy jedynie podjąć wyzwanie i… dołączyć do Akademii Smaku!

Akademia Smaku to inicjatywa stworzona z pasji do gotowania. To również miejsce pełne wyjątkowych porad i przepisów, o których jakość dbają: Tomek Lach, Tomek Jakubiak oraz ekspert w dziedzinie fit, redaktor naczelny FIT Magazynu – Jacek Bilczyński. Przez cały rok będzie on „wyciskał z przepisów to co najzdrowsze”. Wszystkim uczestnikom Akademii Smaku zapewni też sporo niebanalnych przepisów, profesjonalnych i praktycznych porad, a także informacji na temat diet.

Akademia Smaku, której inicjatorem i opiekunem jest marka BOSCH, a więc ekspert w dziedzinie gotowania, ma jeden cel – zainspirować Polaków do dobrych zmian w swojej kuchni. Aby go osiągnąć marka postanowiła zaprosić do współpracy ekspertów, którzy przez cały rok będą zachęcać kolejne osoby do zmiany nawyków. Pokaże również, że zdrowe jedzenie jest także smaczne, a z jego przygotowaniem może sobie poradzić każdy.

Bilczynski_FB_zapowiedz_1200x628

Jedno jest pewne, kuchnie wielu Polaków zaczną się zmieniać. Będzie to owoc wiedzy, praktyki i kreatywnych rozwiązań, które czekają na nas w Akademii Smaku. Sprawi ona, że każdy, bez względu na zainteresowania kulinarne i umiejętności, będzie mógł nie tylko zostać mistrzem własnej kuchni, ale i zyskać zdrowie. Bądźcie gotowi na całą masę przepisów, pomysłów, porad, trików, warsztatów kulinarnych oraz konkursów? Akademia Smaku już na Was czeka!

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *