Inga Tymińska: Konsekwentnie dążę do celu!

autor: • 7 listopada 2019 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Ta Bohaterka Akcji „4 PORY SUKCESU” to Kobieta spełniona we wszelkich dziedzinach życia: Szczęśliwa prywatnie, dzięki rodzinie, dla której zawsze ma czas i uwagę oraz usatysfakcjonowana zawodowo, ponieważ, jak twierdzi, stara się ciągle rozwijać, poznawać nowości, tak dla siebie, jak i klientów firmy. Inga Tymińska to niezwykle silna wewnętrznie osobowość, której słowa będą dla nas świetnym drogowskazem w biznesowej drodze do sukcesu.

INGA TYMIŃSKA

Prezes Zarządu i Partner Zarządzający EDUBROKER Sp. z o.o. W swej pracy zajmuje się usługami szkoleniowymi, HR oraz doradztwem nastawionym na działanie długofalowe z Klientem.

O swojej pracy mówi:

Jesteśmy zwolennikami ewolucyjnego podejścia, zmiany wdrażamy stopniowo i za każdym razem zależy nam na wypracowaniu optymalnego modelu komunikacji. Cały czas jesteśmy też blisko rynku szkoleniowego, poznajemy nowinki szkoleniowe i stale monitorujemy zmiany, jakie tam zachodzą.

Przedstawiamy Wam mini backstage sesji, która odbyła się kilka tygodni temu w Nowym Jorku, a której efekty poznamy już 13 grudnia podczas uroczystej Gali!

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *