Dziennik swobodnych inspiracji

autor: • 24 lutego 2016 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

A gdyby tak nieco zwolnić, rozejrzeć się dookoła, wyciszyć i znaleźć wreszcie trochę czasu dla siebie? Zazwyczaj najpierw zastanawiamy się, jak to zrobić. Łatwo jest nam powiedzieć, że tego chcemy, ale o wiele trudniej wykonać

Nie wiesz jak tego dokonać? Być może odpowiedź znajdziesz w książce pt. Calm. Nie jest to żaden typowy poradnik czy encyklopedia. Nie zawiera jasno wytyczonych norm postępowania i nie będzie kontrolować czy aby na pewno wszystkiego przestrzegasz. To praktyczny dziennik swobodnych inspiracji, który pozwoli spojrzeć na świat, swoje życie i codzienne czynności nieco inaczej. Podpowiada on jak wykorzystać te cechy naszej osobowości, których czasami nie zauważamy. Zwraca też uwagę na pewne przydatne umiejętności. Calm jest przełomową książką, która idealnie równoważy potrzebę odzyskania spokoju z realiami nowoczesności.

Całość zawarta jest w ośmiu rozdziałach takich jak: Natura, Sen, Podróże, Relacje z innymi, Praca, Dzieci, Kreatywność oraz Jedzenie. Każdy z nich zawiera nie tylko wyniki badań naukowych, ale i propozycje działań twórczych, ćwiczeń i inspiracji. To proste i mądre wskazówki opracowane w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie graficznej. Jej kolejnym plusem jest to, ze można ją czytać zarówno od początku do końca, jak i wybierać sobie dowolne fragmenty, które akurat nas interesują.

Co więcej, można w niej prowadzić własne zapiski, a także sprawić, że stanie się niepowtarzalną rzeźbą. Jak to możliwe? Wystarczy zaopatrzyć się w książkę i zwrócić uwagę na małe kropeczki znajdujące się na brzegu każdej strony… Niech stanowi ona pamiątkę przejścia do zupełnie innego wymiaru. Takiego, w którym króluje spokój.

Brytyjski bestseller trafi do rąk polskich czytelników już 2 marca 2016 roku. Autorem książki i współtwórcą ruchu Calm jest Michael Acton Smith.

Źródło: Wydawnictwo Albatros

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *