Czas na 9. Przegląd Kapel Rockowych

autor: • 21 marca 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Młodzi ludzie, miłość do rocka i cała masa talentów – przed nami 9. Przegląd Kapel Rockowych, podczas którego nie zabraknie koncertów gwiazd. Na krakowskiej scenie pojawi się Piotr Zioła oraz zespół The Analogs

Przegląd Kapel Rockowych to ogólnopolski konkurs dla młodych zespołów rockowych z ognistym potencjałem. Jego celem jest wyłonienie spośród setek zgłoszeń najlepszej studenckiej kapeli, która zagra 18 maja podczas Koncertu Głównego Perła Juwenalia UEK 2017. Poza tym wyróżnieniem zwycięzca będzie mógł również nagrać swoje utwory w profesjonalnym studiu muzycznym, a także stworzyć teledysk.

Od samego początku organizatorzy tego Przeglądu współpracują z największymi gwiazdami polskiej muzyki oraz legendami przemysłu muzycznego. W jury zasiadały już takie osoby jak Czesław Mozil, Robert Lubera, Adam Mikołajewski czy Artur Malik.

13151993_1166971826669040_1322682002438384448_n

Finał Przeglądu to przede wszystkim koncert gwiazd. Na krakowskiej scenie wystąpiły już m.in. takie zespoły jak: Myslovitz, Farben Lehre, Akurat czy Muchy. W tym roku pojawi się natomiast legendarny zespół punk rockowy The Analogs oraz Piotr Zioła.

The Analogs to obecnie jeden z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Jego członkowie – Kamil „Prosiak” Rosiak (wokal, gitara), Paweł „Piguła” Czekała (gitara), Przemysław „Benon” Kaczmarek (bass), Szymon „Kanister” Jędrol (perkusja) – mają już za sobą setki koncertów i mogą się pochwalić kilkoma płytami. Piotr Zioła to z kolei młody artysta, którego wyróżnia bardzo oryginalna barwa głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” ukazał się wiosną 2016 r. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. czyli okresu, którą Piotr Zioła szczególnie sobie ceni.

Więcej informacji można znaleźć na: https://web.facebook.com/pkruek/?hc_ref=NEWSFEED.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie: http://juwenaliauek.pl/zapisy-pkr/

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *