Chodaki działają ortopedycznie oraz antycellulitowo!

autor: • 5 kwietnia 2018 • Najnowsze, ZdrowieKomentarze: (0)

Drewniaki, potocznie zwane „chodakami” firmy „Marcus” cechują się przede wszystkim wygodą, lekkością i zdrowotnym działaniem na nasze stopy. Główną zaletą tego typu obuwia jest ich wyprofilowanie ortopedyczne, dzięki czemu stopy nie odczuwają zmęczenia i nie puchną. Nie każdy również wie, że noszenie chodaków działa antycellulitowo!

chodaki-2-but

Przyczyna tego zbawiennego działania jest prosta. Chodaki w swojej budowie posiadają wysoki „nosek”, co powoduje, że osoba nosząca drewniaki stymuluje palcami podtrzymywanie obuwia i w ten sposób pobudzane są mięśnie nóg, a także pośladków.

Należy pamiętać o tym, że to właśnie zdrowie i wygoda powinny być wyznacznikami wyboru naszego obuwia! „Nasze chodaki polecam każdemu kto nie ma czasu korzystać z siłowni, a chce mieć umięśnione pośladki, piękne stopy i niezmęczony kręgosłup, bo to są właśnie zalety noszenia chodaków” – mówi Marcin Kruszelnicki, właściciel firmy „Marcus”.

Noszenie chodaków to nie tylko ulga dla stóp, ale i dla całego ciała. Poprzez wymuszenie prawidłowej postawy, skutecznie zapobiegają dotkliwym bólom kręgosłupa, żylakom, poprawiają krążenie krwi, co pozwala przez wiele godzin nie odczuwać zmęczenia stóp i działają stymulująco na pracę mięśni. Drewniaki zalecane są wszystkim osobom z wadami postawy, a także kobietom w ciąży.

Kolejną zaletą chodaków jest ich łatwe utrzymanie, ponieważ można je myć pod bieżącą wodą. Obuwie nie stukają, gdyż wyposażone są w grubą gumę PU na połowie podeszwy. Szeroki wybór gamy kolorystycznej, którą oferuje producent polskich chodaków „Marcus” zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

ulotkaOK-AKCEPT3 (1)

Firma „Marcus” to rodzinna firma, która powstała w 2014 roku i szybko stała się wiodącym producentem drewniaków. Firma wykorzystuje drewno z polskiego lasu i skóry z polskich garbarni. Produkty skierowane są głównie do pracowników medycznych, ale nie tylko. Przeznaczone są dla wszystkich osób, które pragną mieć zdrowe i wygodne obuwie.

Dam-19

chodaki-5-small

chodaki-11

Zachęcamy do zakupu na stronie producenta www.polskiechodaki.pl

 

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *