4 PORY SUKCESU: Inga Tymińska

autor: • 6 listopada 2019 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Uosobienie harmonii, wewnętrznej siły i mocy do tego, by przenosić góry. Kobieta, której atutem jest spokój i pewność siebie wypracowane wieloletnim doświadczeniem, pracą zawodową oraz łączeniem sukcesu z życiem prywatnym w taki sposób, aby żaden z tych elementów nie cierpiał kosztem drugiego. Jej ogromna wiara w Kobiety daje siłę, a poglądy, które stara się przekazywać, są i długo będą inspiracją dla naszych Czytelniczek – poznajcie drugą Bohaterkę projektu 4 PORY SUKCESU – Ingę Tymińską!

Prezes Zarządu i Partner Zarządzający EduBroker Sp. z o.o. W swej pracy zajmuje się usługami szkoleniowymi, HR oraz doradztwem nastawionym na działanie długofalowe z Klientem. Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wielbicielka muzyki, systematycznie uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej, gdzie w grupie rodziców M&P doskonali się na zajęciach aktorskich, wokalnych i tanecznych. Dodatkowo z grupą przyjaciół współtworzy zespół wokalny STARS-i, w którym zasila sekcję altów.

Uwielbiam podróże i czas spędzany z rodziną. Staram się regularnie wyjeżdżać, aby ładować akumulatory i mieć czas na dystans. Z reguły, gdy wracam, mam głowę pełną pomysłów i dużo energii. W tygodniu biorę udział w zajęciach musicalowych, w trakcie których udaje mi się w ogóle nie myśleć o pracy. W ogóle staram się być „tu  i teraz” i w 100 proc. angażować się w to, co robię w danej chwili. Dzięki takiemu podejściu udaje mi się zachować wewnętrzną harmonię.

W ramach 4 PORY SUKCESU odbyły się realizacje wideowywiadów z naszymi Bohaterkami. Efekty już niebawem – po premierze CHARYTATYWNEGO KALENDARZA z udziałem Bohaterek – inspirujących Pór Sukcesu, która będzie miała miejsce podczas Gali z okazji 6. edycji książki SUKCES JEST KOBIETĄ!

WB2 ITPP4 ITPP3 ITPP2 ITPP1 IT7 IT6 IT5 IT4 IT2 FM1 AB2

O makijaż zadbała Ania Owens, utalentowana modelka i utytułowana makijażystka

https://www.facebook.com/AnnBGMakeUpArtist/

Instagram – @ann_bg_onlyone

 

Piękne fryzury wyczarowali Daria Szabat i Krystian Samborek z warszawskiego salonu Maniewski https://maniewski.pl/.

Zdjęciami i materiałem wideo zajął się Franek Mazur, nasz ceniony i szeroko nagradzany fotograf https://www.facebook.com/go2picture/.

Za zdjęcia z backstage’u odpowiadał młody talent fotograficzny – Michał Wójcik https://www.facebook.com/profile.php?id=100000845740609.

Nagrania odbyły się w gościnnych wnętrzach przestrzeni co-workingowej Working Balance w Wilanowie.

Sala konferencyjna New York

Recepcja Working Balance

Working Balance, ROBYG Business Center, Al. Rzeczpospolitej 1, 02-972 Warszawa (bud. ROBYG Business Center, wejście A, piętro II), kontakt: wilanow@working-balance.com, www.working-balance.com.

Wywiad z Anią Owens znajdziecie w portalu przedsiębiorczych Kobiet Sukcesu.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *