Jacek Bilczyński gościem targów Fit & Sport Show

autor: • 16 listopada 2014 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Targi Fit & Sport Show (15-16 listopada) to impreza dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny styl życia – zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i amatorów czy tych, dla których aktywność fizyczna jest po prostu sposobem spędzania wolnego czasu. Zobaczcie naszą relację z wydarzenia

Impreza odbyła się w EXPO XXI – najlepiej rozpoznawalnym centrum wystawienniczym stolicy. Odwiedzający chcieli zaoferować dostęp do premier na rynku – akcesoriów i sprzętu sportowego, suplementacji i odżywek oraz specjalnej Strefy Edukacji i Aktywności. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w różnego rodzaju konwencjach prowadzonych przez wybitnych specjalistów wielu dyscyplin.
Program targów był bardzo zróżnicowany i obejmował pokazy, show, wykłady i zawody w różnych dziedzinach. Uczestnicy mogli wysłuchać wykładu Jacka Bilczyńskiego o zdrowym odżywaniu, prelekcji Jakuba Sobieckiego, dietetyka, członka Rady Naukowej Fundacji Wiemy Co Jemy, wziąć udział w otwartym treningu  Reebok Functional Interval z Robertem Czechem z Reebok University, maratonie Zumba Fitness organizowanym przez Stefana Jakóbczyka, zobaczyć pokaz Akademii Integracji – szermierka i koszykówka paraolimpijczyków na wózkach inwalidzkich, pokaz sportów walki (brazylijskie jiu jitsu, MMA, tajski boks), Copacabana Fight Club czy Fit&Jump – pokaz treningu na trampolinach. Odbyły się również III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Muscle Up, zawody PoTreningu.pl Beach Cup w kategoriach: bikini fitness kobiet, kulturystyka plażowa, bikini fitness kobiet debiutantki (pierwszy start), kulturystyka plażowa mężczyzn debiutanci (pierwszy start) czy zawody Fitness Authority Challenge w kategoriach: kulturystyka ekstremalna mężczyzn.

fit_kolaz

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *