Arleta Kartuszewska: Moje wybory są zgodne z przekonaniami

autor: • 15 lutego 2021 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Arleta Kartuszewska to innowatorka, designerka i osoba obdarzona niezwykłym smakiem, który pozwala spełniać wnętrzarskie marzenia jej klientów z Polski i ze świata. Łączy włoski temperament marki ze zrównoważonym podejściem do klienta, dzięki czemu grono osób zadowolonych z jej wizji, stale rośnie. Zapraszamy do wywiadu!

Jak godzi Pani pracę z życiem prywatnym?

Tydzień to 7 dni, moja praca to 7 dni osobistego czasu. Wszystko musi mieć u mnie swój czas i miejsce. Dość dużo pracuję, jednakże w ciągu dnia i tygodnia wyznaczam sobie przerwy. Czas wolny i tylko dla siebie to właściwa forma regeneracji sił i odpoczynku. Weekendy to czysta niewiadoma.

Poranny nastrój podpowiada mi, gdzie spędzę resztę dnia i w jakim kierunku się udam. Co nie znaczy, że po drodze nie zmienię planu (śmiech).

Za co Pani lubi siebie?

Za empatię, uśmiech, chęć nieustannego uczenia się i eksploracji, pokorę, szacunek, upór i konsekwentność, wsparcie innych, odpowiedzialność, spontaniczność i w pewnym sensie – za nieprzewidywalność.

Z czego w sobie samej jest Pani najbardziej dumna?

Jestem dumna z szacunku do życia i ludzi, z pracowitości oraz za konsekwencję w działaniu. Dzięki tym cechom mam poczucie świadomego kierowania własnym życiem, odnoszenia sukcesów i uczenia się z przegranych.

Co chciałaby Pani w sobie zmienić lub poprawić?

Nic (śmiech).

Kto jest dla Pani największym autorytetem i wsparciem?

Jedynym autorytetem jest i będzie, od zawsze, mój Tato. I nie sądzę, żeby to kiedyś się zmieniło. Był wspaniałym człowiekiem, wizjonerem, twórcą, charyzmatycznym i ogromnie pracowitym. Przede wszystkim dbał o rodzinę i jej przyszłość.

To po Nim właśnie odziedziczyłam wiele cech charakteru, z których jestem dumna. Mimo, że nie ma Go od ponad 17 lat, wciąż czuję Jego wsparcie.

Gdyby miała Pani określić siebie samą trzema przymiotnikami, które najlepiej Panią opisują, jakich słów by Pani użyła i dlaczego?

Pracowita – wytrwałość w dążeniu do celu daje poczucie satysfakcji, spełnienia, motywację i radość z sukcesów, a to ostatnie każdy z nas lubi.

Odpowiedzialna – bycie świadomym swoich decyzji, pociąga za sobą również konsekwencje. Zawsze staram się mieć na uwadze efekty i przewidzieć je w możliwy sposób, zanim podejmę decyzję.

Wrażliwa – czasami jest to cecha zgubna, jednak wiedza, że wszystko się widzi, pozwala mi podejmować decyzje zgodnie z moim rozsądkiem i wewnętrznymi zasadami.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

https://francescodesign.pl/

Foto – Maciej Borkowicz oraz materiały własne

Materiał powstał w ramach projektu BIZNES SIĘ NIE PODDAJE!

 

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *