Poczuj się wyjątkowo z EMOI!

autor: • 17 stycznia 2019 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Zimowa kolekcja EMOI Celebration to przede wszystkim projekty dla kobiet, które korzystają z życia towarzyskiego i rodzinnego, chcą wyglądać kobieco i wyjątkowo. Karnawał to okazja do tego, aby czuć się atrakcyjnie i dobrze się bawić. To także moment, kiedy mamy więcej czasu, po świątecznej gorączce, chętniej wychodzimy do teatru, na spotkania ze znajomymi czy bale.

Każda z nas ma inny gust oraz potrzeby, marka EMOI potrafi sprostać tym wymaganiom.

Dzięki temu, że myślimy o potrzebach naszych klientek sukienki koktajlowe, wizytowe czy eleganckie zestawy z kolekcji Celebration są wyjątkowe, uszyte w małych seriach oraz w rozmiarach 36-50.

W najnowszej linii EMOI Celebration projektanci chcieli, żeby kobieta wyglądała efektownie, nie zapominając o komforcie i wygodzie, bo tylko wtedy możemy w pełni korzystać z życia. Uwagę przykuwają subtelne przeźroczystości, koronki, szyfonowe rękawy i błyszczące tkaniny. Modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, aby ułatwić dobór do typu urody. Nieodzownym elementem eleganckiej kobiety są wełniane płaszcze i sztuczne futerka.

Wybrane projekty EMOI Celebration pokazują panie, które na co dzień znają i noszą nasze ubrania – blogerki i stylistki: Krystyna Bałakier (Moda po ludzku), Małgorzata Piotrowska (Pinot noir fashion), Magdalena Ścierska (Minimalissmo).

www.emoi.pl

 

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *