Aktywni lubią takie miejsca!

autor: • 7 sierpnia 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Pilny wyjazd, służbowe spotkanie w innym mieście, milion spraw na głowie i brak czasu na zaplanowany trening. W takich sytuacjach, gdy znajdujemy się z dala od swojego miejsca zamieszkania przydaje się hotel wyposażony w siłownię lub miejsce, w którym będziemy mogli przeprowadzić choćby krótki trening. Pomyśleli o tym twórcy jednego z poznańskich hoteli. 

Wielu jest takich, którzy wyjeżdżając poza swoje miejsce zamieszkania szukają obiektu, w którym będą mogli zrealizować swój trening lub po prostu odreagować ciężki dzień pełen zmagań. Znacznie łatwiej jest, gdy w hotelu, w którym właśnie się zameldowaliśmy jest taka przestrzeń. W każdym z większych miast pojawiają się już tego rodzaju obiekty. Wystarczy zatem trafić na ten odpowiedni.

NH Poznan facade night

DSC_2846_filtered

Specjalnie dla fanów aktywności!

Poznań pełen jest atrakcji, żal byłoby zatem uciekać od jego centrum i chować się na obrzeżach, gdy można mieszkać w samym sercu miasta i mieć pod ręką wszystko czego potrzebujemy. Hotel NH Poznań mieści się właśnie nieopodal Starego Miasta. Ten Obiekt to jednak nie tylko piękne wnętrza, które kuszą swoim wyglądem i kolorami, ale i bogate zaplecze. Mowa tu nie tylko o zapleczu związanym z konferencjami czy szkoleniami, ale i o siłowni oraz strefie wellness.

DSC_3487_ff(1)

Relaks i ruch w jednym miejscu

Całodobowa siłownia zlokalizowana w Hotelu NH Poznań to przestrzeń, w której można wykonać codzienną serię ćwiczeń. Na miejscu znajdziemy m.in. sześć urządzeń do ćwiczeń cardio, w tym bieżnię czy rowerek stacjonarny. Poza tym możemy również liczyć na odpowiedni zapas ręczników oraz wody.

NH Poznan spa2

Po wysiłku można natomiast skorzystać z masażu, który przygotowują specjaliści z kameralnego Centrum SPA mieszczącego się w obiekcie, a także miło spędzić czas w łaźni parowej czy też saunie fińskiej. Wszystko po to, aby po ciężkim dniu zyskać kolejną, sporą dawkę energii do działania.

DSC_3479_f(1)

Więcej na: www.nhpoznan.pl

Poznań

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *