Aktywna Europa: Ruszamy po przygodę!

autor: • 4 września 2018 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (1)

Przygotowania do tego projektu trwały kilka tygodni! Pięć redakcji Grupy Medialnej LIFESTYLE połączyło siły i postanowiliśmy wspólnie spędzić tydzień w trasie po Europie.

Po co? Żeby pokazać, że podróżowanie po starym kontynencie jest fascynujące. Żeby udowodnić i unaocznić Wam, że wyprawa na wakacje autem daje niezapomniane wrażenia (i wygodę oraz niezależność podróżowania). Żeby odwiedzić kilka fascynujących miejsc i przywieźć Wam garść wrażeń, rekomendacji i zdjęć.

Pięciu dziennikarzy GM Lifestyle reprezentujących tytuły: Sukces jest Kobietą, EksMagazyn, FIT Magazyn, Dzień Mężczyzny i Magazyn LIFESTYLE przez tydzień podróżowało po Europie, wyszukując dla Was oczywiste i te mniej oczywiste miejscówki na wypad. Kilkudniowy, tygodniowy czy dłuższy – to zależy od Was! Pokażemy Wam kawałek Węgier, zaczynając od Budapesztu, następnie zbaczając nieco na prowincję i zahaczając o Balaton. Powiemy, jak smakuje Słowacja (do tej pory wspominamy przepyszne kluski z serem i słoninką – i tak, to akurat był cheat meal, bo z fit jedzeniem nie ma nic wspólnego, ale w końcu wakacje są od tego, żeby móc nieco kulinarnie pogrzeszyć). Oczarujemy północnymi Włochami, na które warto przeznaczyć dużo więcej czasu, niż mieliśmy podczas tego projektu. Dotrzemy do urokliwej Chorwacji, gdzie będzie chwila na oddech i kąpiel w ciepłym morzu. Przez Słowenię niestety tylko przemkniemy, ale za to zachwycimy Was kilkoma obrazkami z niesamowitej Szwajcarii.

Podpowiemy też, jak się do wyprawy samochodowej przygotować. Przetestowaliśmy auto odpowiednie na taką eskapadę, a także wyposażenie przydatne każdemu podróżnikowi. Wygoda i bezpieczeństwo pojazdu to podstawa, wygoda i bezpieczeństwo podróżujących na każdym kroku również. Dlatego uzbrojeni w zestaw „bezpiecznego podróżnika”, zaopatrzeni w praktyczne antykradzieżowe sprzęty (od plecaków i toreb zaczynając, na gadżetach nieoczywistych, a jakże przydatnych, jak się okazało w trakcie wyprawy), termosy (tak do kawy, jak i innych trunków, wypijanych raczej na zimno) i kilka innych gadżetów kończąc, zabieramy Was w wyprawę po Europie! Bądźcie z nami przez najbliższy tydzień, postaramy się, by warto było do nas zaglądać.

W wyprawie towarzyszą nam Partnerzy:

Pin It

Podobne artykuły

One Response to Aktywna Europa: Ruszamy po przygodę!

  1. Aneta Zadroga pisze:

    Wspaniale! Czekamy na relację i piękne zdjęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *